Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Shtyhen datat e dorėzimit tė ofertave pėr Ferronikelin


Prishtinė, 9 nėntor 2004 - Agjencia Kosovare e Mirėbesimit ka shtyer afatin pėr dorėzimin e ofertave pėr tenderin e privatizimit tė ndėrmarrjes sė re (NewCo) Ferronikeli. Kjo shtyerje ėshtė bėrė pėr tė marrė parasysh nevojėn pėr shpalljen e ligjeve dhe rregulloreve tė reja pėr miniera nė Kosovė tė cilat pritet tė shpallen nė tė ardhmen e afėrt dhe qė do tė mundėsojnė dhėnien e lejeve pėr eksploatim dhe eksplorim.

Datat e reja tė planifikuara pėr ofertim do tė jenė:

- Dita e parė e ofertimit: 12 Janar 2005
- Dita e dytė e ofertimit: 9 shkurt 2005, kurse periudha e parakualifikimit ėshtė mbyllur.

ECIKS / RTK
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail