Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Shpaloset projekti pėr kalkulimin e pagave nė Kosovė


Prishtinė, 13 tetor 2004 - Sot solemnisht u bė prezantimi i projektit tė zhvillimit tė aplikacionit pėr kalkulimin e pagave pėr Qeverinė e Kosovės. Nė kėtė ceremoni, organizatorėt dhe pjesėmarrėsit vlerėsuan se zhvillimi i aplikacionit tė kalkulimit tė pagave pėr Qeverinė e Kosovės, ka njė rėndėsi tė veēantė, sidomos nė rrafshin e planifikimit strategjik, nė rrafshin e politikės fiskale dhe nė atė tė politikės pensionale. Realizimi i projektit ėshtė rezultat i bashkėpunimt tė kompanisė vendore Interadria dhe asaj Navaiuga nga Anglia dhe India. Nė kėtė projekt kanė marrė pjesė 18 ekspertė ndėrkombėtarė dhe 6 vendorė.

ECIKS / Radio21
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail