Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Menaxherėt e Trepēės vizituan fabrikėn e municionit


Skėnderaj, 20 korrik 2004 -- Menaxherėt ndėrkombėtarė tė Kombinatit "Trepēa" pas vizitės qė i bėnė fabrikės sė municionit tė gjuetisė nė Skėnderaj thanė se me disa renovime kjo fabrikė mund tė vihet nė funksion dhe tė punėsojė mbi 50 punėtorė. Menaxherėt e "Trepēės" tashmė kanė njė projekt tė gatshėm pėr vėnien nė punė tė kėsaj fabrike. Nazmi Mikullovci tha se nėse arrihet tė realizohet njė projekt pėr vėnien nė prodhim tė kėsaj fabrike do tė ketė mundėsi tė rikthehen nė punė mbi 50 punėtorė qė nė kėto rrethana tė papunėsisė sė madhe nė kėtė komunė kjo do tė ishte e mirėseardhur.

ECIKS / QiK
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail