Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Beqaj informon pėr Tryezėn e Paktit tė Stabilitetit


Prishtinė, 12 qershor 2004 - Koordinatori i Paktit tė Stabilitetit pėr Kosovė, Besim Beqaj sot organizoi njė konferencė nė tė cilėn informoi gazetarėt pėr pjesėmarrjen e Kosovės nė Tryezėn Rajonale tė Paktit tė Stabilitetit pėr Evropen Jug-lindore, qė ėshtė mbajtur mė 7 dhe 8 qershor nė Portorozh tė Sllovenisė.

Delegacionin e Kosovės, nė kėtė Tryezė, e pėrbėnin pėrfaqėsues tė Zyrės Politike tė UNMIK-ut, pėrfaqėsues tė mediave, tė OSBE-sė, ata tė Policisė sė UNMIK-ut dhe pėrfaqėsues tė Qeverisė sė Kosovės.

Gjatė kėyre dy diėve, tha zoti Beqaj, pjesėmarrėsit shqyrtuan punėn gjashtėmujore tė Paktit tė Stabilitetit, shėnuan 5-vjetorin e themelimit tė kėtij Pakti dhe pranuan Letoninė, Lituaninė, Estoninė, Malten dhe Qipron anėtarė tė ri tė Paktit tė Stabilitetit.

ECIKS / RTK
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail