Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Rexhepi: Pjesėrisht i kėnaqur me punėn e qeverisė


Prishtinė, 10 qershor 2004 - Kryeministri Bajram Rexhepi tha dje se ėshtė pjesėrisht i kėnaqur me punėn e Qeverisė qė ai e drejton.Duke folur nė njė ceremoni rasti pas mbledhjes sė 100-tė tė qeverisė, Rexhepi tha se nėse suksesi i njė Qeverie varet nga numri i mbledhjeve tė mbajtura atėhere mund tė themi se kemi qenė qeveri e sukseshme.

Por, tha kryeministri, nėse shikohet cilėsia ose implementimi i asaj ēfarė ka punuar qeveria, atėherė mund tė jemi pjesėrisht tė kėnaqur. "Edhe pėr shkak tė shumė pengesave, limitive qė ka Qeveria nė punėn e saj, ndoshta edhe mund tė bėhej mė tepėr, megjithatė mendoj se pėr kėto 100 mbledhje, kjo qeveri ka funksionuar mirė " ka thėnė Rexhepi.

ECIKS / Balkanweb
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail