Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

ECIKS publikon faqen e IPAK-Vienna nė Internet


Vjenė, 17 gusht 2007 - Nė kuadėr tė implementimit tė projektit pėr promovimin e investimeve tė huaja nga rajoni gjermanofolės, Nisma Ekonomike pėr Kosovėn - ECIKS gjate kėsaj jave ka publikuar nė Internet faqen e zyrės sė Agjencisė sė Kosovės pėr Promovimin e Investimeve nė Vjenė, zyre kjo qė menaxhohet nga ECIKS.

Faqja e IPAK-Vienna nė www.ipak-vienna.org ofron informata nė gjuhėn gjermane rreth mundėsive pėr investime, kornizės ligjore si dhe pėrparėsisė sė investimeve nė Kosovė.

Informatat pėr investitorėt potencial nga rajoni gjermanofolės do tė rifreskohen dhe shtohen nė baza ditore.

ECIKS

 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail