Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Mbyllet panairi ndėrkombėtar EKSPO-KOS 2007


Prishtine, 28 prill 2007 - Nė Prishtinė gjatė vikendit ėshtė mbyllur panairi i VI-tė ndėrkombėtar “Ekspo-Kos 2007”, i organizuar nga CEO-KOS, nė tė cilin morėn pjesė mbi 80 ekspozues tė materialt ndėrtimor, tė energjetikės dhe tė teknikės shtėpiake nga 10 vende tė rajonit, tė Evropės Perėndimore dhe tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.

Pėrfaqėsues qeveritarė dhe ata tė Odės Ekonomike tė Kosovės, nė mbyllje tė kėtij panairi, theksuan se u nėshkruan qindra kontrata shit-blerjeje, qė avancojnė raportet ekonomike tė Kosovės me vendet e rajonit dhe mė gjerė.

ECIKS / Rtklive
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail