Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te fundit | Të gjitha|

Kosovės nuk i duhet Gazpromi

Kujtim DOBRUNA / Vjenė / maj 2006

Dimėr i ashpėr nė Evropė. Papritmas nėpėr metropo


...lexo analizën
 

Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi

Qeverinė e re e presin detyra tė vėshtira. Pėrpos pėrmirėsimit tė imazhit asaj i duhet e


...lexo analizën
 

Kosovės i duhet perspektiva evropiane

Kujtim Dobruna / Vjenė / shkurt 2006

Me aktualizimin e ēėshtjes sė statusit t


...lexo analizën
 

Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!

Kujtim DOBRUNA / Vjenė, korrik 2005

Sikur nė Kosovė tė ekzistonte njė “sistem


...lexo analizën
 

Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?
Kujtim DOBRUNA, ECIKS, dhjetor 2004


Vjenė - Pesė vite e gjysmė pas pėrfundimi


...lexo analizën
 

Ndalimi i subvencioneve - shansė pėr fermerėt kosovar
Kujtim DOBRUNA, ECIKS, 4 gusht 2004

Gjenevė/Vjenė, gusht 2004 – Organizata Botėrore e


...lexo analizën
 

Me kėtė imazh tė ekonomisė nuk ka investime tė huaja
Kujtim Dobruna / ECIKS

28 janar 2004

Zhvillimet aktuale nė ekonomi


...lexo analizën
 

Ferronikeli nuk ėshtė “dinozaur i socializmit”
Kujtim Dobruna, ECIKS, 1 TETOR 2003

Fillimi i procesit tė privatizimit nė Kosovė ka ringj


...lexo analizën
 

Integrimet rajonale dhe sfidat e NVM-ve
Arian SHALA, ECIKS, 11.08.2003

Zhvillimi i ndėrmarrėsisė dhe Ndėrmarrjeve tė Vogla e


...lexo analizën
 

Ndėrmarrjet kosovare dhe Interneti
Edmond SHABANI, ECIKS, 25.06.2003

Tė kesh sot ne Kosovė qasje nė Internet nuk ėshtė edhe


...lexo analizën
 

| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.

 

 

Titujt e lajmeve të fundit

ECIKS sjellė investimet e para nė IT
Shtrenjtimi i karburanteve ndikon edhe nė ēmime tjera
PTK kėrkon drejtor tė ri kosovar
KEK tremb hajnat
ECIKS, AKM promovojnė Brezovicėn nė VjenėAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail