Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

ECIKS me "Newsletter"

23 qershor 2003 - Duke filluar nga sot, ECIKS u ofron vizitorėve tė kėsaj faqe tė regjistrohen nė listėn e postės elektronike tė ECIKS. Ky shėrbim do tė jetė njė lloj i letrave informative ("newsletter") pėrmes sė cilės ECIKS do t'i informojė drejtėpėrsėdrejti tė regjistruarit lidhur me aktivitet e ardhshme, analizat dhe pėrmbajtjet e reja nė kėtė faqe. Vizitorėt inkurajohen tė regjistrohen nė kėtė listė duke dhėnė adresėn e postės sė tyre elektronike (E-Mail) nė faqen hyrėse. ECIKS obligohet tė ketė kujdes nė zgjedhjen e informatave dhe numrit tė letrave tė tilla, njėkohsisht duke i dhėnė mundėsinė vizitorėve qė nė ēdo moment, sipas dėshirės, tė ē'regjistrohen nga lista.

Gjithashtu, sė shpejti kjo faqe do tė pasurohet edhe me verzionet nė gjuhėn Angleze dhe Gjermane. Kėto dy verzione tjera do tė koncentrohen mė shumė nė dhėnien e informatave investorėve potencial lidhur me mundėsitė e biznesit, investimeve dhe bazės ligjore nė Kosovė.

ECIKS
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

Paribas Bank hyn nė Kosovė
Shtet social
Express: “Koncesioni rrezikon aeroportin”
11,5 milionė euro pėr ta futur “Xella”-n nė prodhim
Heqja e taksave gėzon prodhuesit e mėdhenj tė miellitAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail