rreth ECIKS
fillimi
lajme
analiza
publikime
sherbime
kontakt
stafi
perdorimi
Lidhje / Nyje
ECIKS Arkivi
shqip
english

auf Deutsch


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:
 
 
 
   

| Te fundit | Kosove | Rajon | Bote |

 

PTK liēencohet zyrtarisht


Prishtinė, 31 korrik 2004 - Dje nga ana e Autoritetit Rregullator tė Telekomunikacionit, iu dha licenca pėr operim, Post-Telekomit tė Kosovės, pėr ofrimin e shėrbimeve tė telefonisė fikse, mobile dhe shėrbimeve tė internetit, pasi qė kjo e fundit u pajtua qė tė paguajė 10 milionė euro nė arkėn e buxhetit.

Marrėveshja do tė fillojė tė implementohet nga e hėna, mė 2 gusht.

ECIKS / RTK
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt | Stafi |
| Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje | Arkivi |

| Shqip | English |
Deutsch |

Copyright 2003 - 2004 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

Themelohet Zyra pėr Proceset e Integrimit Evropian
Kryeministri Rexhepi pret Kryeadministratorin Petersen
Mali i Zi aplikon taksa tė larta pėr produktet kosovare
Rritet shkalla e papunėsisė nė Kosovė
Prodhuesit kosovarė nė panaire ndėrkombėtareAnalizat e Fundit

Ndalimi i subvencioneve agrare, shansė pėr fermerėt kosovar
Me kėtė imazh tė ekonomisė nuk ka investime tė huaja
Ferronikeli nuk ėshtė “dinozaur i socializmit”
Integrimet rajonale dhe sfidat e NVM-ve
Ndėrmarrjet kosovare dhe InternetiPublikimet e deritashme

Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit
Programi i riaktivizimit tė Ferronikelit (nė Anglisht)
Udhėzues pėr themelimin e ndėrmarrjeve tė reja nė Kosovė (Versioni i pėrmirėsuar)

 


Eciks E-mail