rreth ECIKS
fillimi
lajme
analiza
publikime
sherbime
kontakt
stafi
perdorimi
Lidhje / Nyje
ECIKS Arkivi
shqip
english

auf Deutsch


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:
 
 
 
   

| Te fundit | Kosove | Rajon | Bote |

 

Konfiskohen pije alkoholike, cigare, kafePrishtinė, 17 qershor 2004 - Njėsite ndihmėse mobile tė doganave tė UNMIK-ut dhe hetuesit doganorė kanė bastisur njė depo nė Prishtinė dhe konfiskuan 57 litra pije alkoolike tė llojeve tė ndryshme, 740 kilogramė kafe dhe mbi katėr milion cigare, tė cilat ishin tė fshehura nė dy kamionė dhe njė furgon shpėrndarės. Po ashtu, nė rajonin e Gjilanit dje janė konfiskuar pesėdhjetė e tetė mijė cigare pa banderola, ndėrsa nė Prizren mė shumė se shtatėdhjetė mijė. Sipas zyrtarėve tė Shtyllė sė katėrt tė UNMIK-ut, hetimet kanė filluar.

ECIKS / RTK
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt | Stafi |
| Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje | Arkivi |

| Shqip | English |
Deutsch |

Copyright 2003 - 2004 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

Rifillon privatizimi - AKM shpall raundin e tretė
Kryeministri u takua me pėrfaqėsuesit e Bankės Botėrore
Ndryshimi i tarifave doganore - stimulim pėr bujqėsinė
Projekt i USAID nė ndihmė tė biznesit
Brajshou pezullon vendimin e ART-sėAnalizat e Fundit

Me kėtė imazh tė ekonomisė nuk ka investime tė huaja
Ferronikeli nuk ėshtė “dinozaur i socializmit”
Integrimet rajonale dhe sfidat e NVM-ve
Ndėrmarrjet kosovare dhe Interneti
Uji mineral i Evianit dhe samuni i SelanikutPublikimet e deritashme

Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit
Programi i riaktivizimit tė Ferronikelit (nė Anglisht)
Udhėzues pėr themelimin e ndėrmarrjeve tė reja nė Kosovė (Versioni i pėrmirėsuar)

 


Eciks E-mail