Për stafin e ECIKS
Emri/ E-Mail:

Fjalëkalimi:


 

Punėtori i doganave i shkruan Ananit; pėrjashtohet nga puna

Prishtinė, 06 shkurt 2004 - Sipas Shėrbimit Doganor tė Kosovės, Bedri Shabani, ėshtė larguar n

Lexo lajmin

 

Me kėtė imazh tė ekonomisė nuk ka investime tė huaja
Kujtim Dobruna / ECIKS

28 janar 2004

Zhvillimet aktuale nė ekonomi
Lexo analizen

 

  Tituj tjere te lajmeve   Analiza tjera  
  " Holkeri mirėpret ndihmėn e Paktit tė Stabilitetit pėr standardet
" Fajfer: Kosova nuk ėshtė vend i pasigurt pėr investime
" 11 kompani konkuruan pėr operatorin e dytė tė telefonisė mobile
" BE e konsideron Kosovėn territor tė pavarur doganor

  " Ferronikeli nuk ėshtė “dinozaur i socializmit”
" Integrimet rajonale dhe sfidat e NVM-ve
" Ndėrmarrjet kosovare dhe Interneti
" Uji mineral i Evianit dhe samuni i Selanikut

 
     
  Publikime të ECIKS
Broshura për ndërmarrësit kosovarë dhe investitorët e huaj: baza ligjore në Kosovë, tregu, marketingu, importi, eksporti, investimet e huaja, etj.
Shiko publikimet
  ECIKS për ndërmarrës kosovarë dhe investitorë te huaj
Asistencë për ndërmarrësit dhe prodhuesit kosovarë lidhur me importet ose eksportet e tyre dhe asistencë për investitorët e huaj të interesuar për Kosovën dhe rajonin.
Vazhdo më tutje
 
 
 
 
 

| Rreth ECIKS | Fillimi | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt | Stafi | Rregullat e përdorimit | Shqip | English |

© 2003 Eciks.org
Çfarëdo forme e riprodhimit të pjesëshėm apo të terësishëm pa leje me shkrim, është rreptësisht e ndaluar.