Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Panairi i vendeve ballkanike dhe Detit tė Zi


Selanik, 15 Nėntor 2003 - Selaniku do tė mirėpresė njė panair tė Partneritetit tė Tregtisė tė vendeve ballkanike dhe tė Detit tė Zi mė 17-18 nėntor me synimin qė tė mbledhė sė bashku 129 kompani nga Europa Juglindore si ekspozues dhe rreth 300 kompani nga Bashkimi Europian si vizitorė.

Organizuesit e panairit thanė se kishin planifikuar mė shumė se 2.000 takime biznesi mes kompanive qė kėrkojnė bashkėpunim.

Panairi do tė organizohet nga Qendra Ndėrballkanike dhe ajo e e Detit tė Zi pėr Biznes dhe Unioni i Eksportuesve tė Greqisė Veriore. Panairi do tė financohet gjithashtu nga Ministria e Jashtme greke.

ECIKS / Balkanweb
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

Paribas Bank hyn nė Kosovė
Shtet social
Express: “Koncesioni rrezikon aeroportin”
11,5 milionė euro pėr ta futur “Xella”-n nė prodhim
Heqja e taksave gėzon prodhuesit e mėdhenj tė miellitAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail