Fillimi
Rreth ECIKS
Projekte
Lajme
Analiza
Publikime
Shërbime
Forumi
Arkivi
Stafi
Contact
Lidhje

Përdorimi

Shqip
English


Fletët janë të
optimuara për
rezolucionin
1024 x 768

Programuar nga:


 
 
 
   

| Te gjitha| Kosove | Rajon | Bote |

 

Vazhdojnė pezullimet nė doganat shqiptare

TIRANĖ, 12 GUSHT - Drejtoresha e Doganave Tatjana Kongoli ka firmosur dje dhe 2 pezullime te tjera qe jane ne vazhden e shkarkimeve qe nisen pak kohe me pare. Masa e pezullimit eshte marre ndaj shefit te sektorit te procedurave ne Drejtorine e Pergjithshme te Doganave, Sajmir Sinani dhe specialistit te sektorit te procedurave ne kete drejtori Qirjako Karaguni.

Te dy punonjesit e Drejtorise se Pergjithshme te Doganave jane pezulluar me motivacionin "shperdorim detyre". Pak kohe me pare u shkarkua nga detyra nendrejtori i pergjithshem i doganave si dhe 3 zyrtare te tjere te larte ne drejtorine e pergjithshme te doganave.

Stuhia e shkarkimeve ka prekur edhe tre rrethe ku u shkarkuan drejtoret e Doganave te Beratit, te Qafė Thanės ne Pogradec dhe asaj te Tri Urave ne Gjirokaster.

ECIKS / BalkanWeb
 
 
| Site Map | Rreth ECIKS | Fillimi | Projekte | Lajme | Analiza | Publikime | Shërbime | Kontakt |
| Stafi | Rregullat e përdorimit | Lidhje / Nyje |

| Arkivi | Shqip | English |


Copyright 2003 - 2005 @ Eciks.org
Ēfarėdo forme e riprodhimit tė pjesėshėm apo tė terėsishėm pa leje me shkrim, ėshtė rreptėsisht e ndaluar.


 

 

Titujt e lajmeve të fundit

Paribas Bank hyn nė Kosovė
Shtet social
Express: “Koncesioni rrezikon aeroportin”
11,5 milionė euro pėr ta futur “Xella”-n nė prodhim
Heqja e taksave gėzon prodhuesit e mėdhenj tė miellitAnalizat e Fundit

Kosovės nuk i duhet Gazpromi
Qeverisė i kėrcėnohet falimentimi
Kosovės i duhet perspektiva evropiane
Ekonomia nė kolaps – punė e madhe!
Ekonomia - motori i shuar i Kosovės!?Publikimet e deritashme

Themelimi i kompanive the sistemi i tatimit ne Kosove
Themelimi i kompanive dhe tatimet nė Kosovė
Potencialet e sektorėve ekonomik dhe tė ndėrmarrjeve nė Kosovė
Udhėzues pėr hartimin e projekteve tė vogla financiare
Udhėzues pėr hartimin e studimit tė fizibilitetit

 


Eciks E-mail